fbpx

Oceľové konštrukcie pre moderné budovy

By 1. októbra 2019 14 októbra, 2019 Blog
oceľová konštrukcia

CHCETE DOBRÉ RIEŠENIE SKUTOČNE MODERNEJ BUDOVY ?

TAK SA STRETNIME…!

 

Variabilita oceľových konštrukcií umožňuje realizovať moderné stavby, ktorými sú napríklad aj administratívne budovy. Oceľové konštrukcie v spojení nadčasových presklených a hliníkových fasád sú zárukou vytvorenia modernej a dynamickej budovy, ktorá získa originálnu architektúru.

V dobe, keď originalita a moderný štýl v mnohých prípadoch určujú ďalšiu budúcnosť smerovania každej modernej spoločnosti je pre mnohých dôležité získať vlastnú firemnú identitu.  Ruka v ruke je dobrý  „biznis nápad“ a vlastný originálny štýl – modernej budovy. Dnes už nikto neprestane dýchať, keď vstúpi do budovy s „originálnou fasádou“ z 90. rokov , uteplenou polystyrénom a parádnou omietkou a super plastovými oknami od lacných dodávateľov. Toto určite nie je budovanie vlastnej firemnej identity pre budúcnosť „for future“ , ale skôr nejakého „retro štýlu“.

Česko a Slovensko patrí k atraktívnym a perspektívnym krajinám. Za posledné roky si mnoho malých a stredných firiem dáva záležať aj na budovaní vlastnej firemnej identity, návrhom a následnou výstavbou moderných budov.

Moderné konštrukčné systémy ocele dovoľujú vytvárať taký priestor, ktorí splní očakávania súčasných požiadaviek. Oceľové konštrukcie zapracované do interiérového dizajnu vytvárajú predpoklad pre nadčasové riešenie stavby. V interiéry budovy nesmú chýbať moderné presklené steny, ktoré oddeľujú kancelárie alebo presklené skladacie dvere , ktoré vedia spojiť priestor v jednu veľkú miestnosť. Hliníkové okná a dvere , ktoré patria k neodmysliteľnej súčasti dnešnej modernej architektúre dotvoria to čo  potrebuje každá skutočne moderná budova.

Nebojte sa experimentovať. Buďte iný. Možno ide o Váš biznis a budúcnosť !