fbpx Skip to main content
search

AUTOSALÓNY | AUTOSERVISY | SHOWROOM | STK

its very easy

Autosalóny, haly na predaj motoriek, showroom pre autá, autoservisy, STK vyrobíme pre Vás v našom výrobnom závode a to priamo v AVG GROUP.  Originálne a reprezentatívne riešenia a kvalitné materiály ako oceľ, hliník a sklo sú pre autosalóny, motosalóny, haly auto-moto showroom nadčasové a bezúdržbové na veľmi veľa rokov.

Autosalón, hala na predaj motoriek, auto showroom, moto showroom – vyrobený  v našom vlastnom závode AVG GROUP nájde využitie pre každý  „PRIESTOR PRE VÁŠ BIZNIS“.

AUTOSALÓNY, MOTOSALÓNY, AUTOSERVISY a ich vzhľad

Hala pre autosalón, hala pre motocykle s originálnym vzhľadom a architektúrou je zvýraznená kvalitnými a dizajnovými fasádnymi systémami priamo od našej spoločnosti AVG GROUP. Nápadité fasádne riešenia AVG z našej výroby, podľa vášho výberu, akými sú presklené fasády (klasické, pološtrukturálne, štrukturálne), hliníkové okná a dvere, originálne hliníkové kazetové odvetrané fasády, dizajnové obkladové profily, hliníkové slnolamy, fasádne obklady zo skla zachovajú reprezentatívny a moderný vzhľad objektov AVG dlhý čas.

Konštrukčná variabilita systému AVG GROUP a jeho vysoká kvalita je vynikajúcou prednosťou a aj základom spokojnosti našich klientov s vysokým užívateľským komfortom  autosalónov, motosalónov, predajní a autoservisov AVG.

Nosný stĺp oceľového objektu – je v prevažnej miere vyrábaný z valcovaných profilov typu IPE, HEA, HEB, alebo zo zvarovaných profilov. Typ a veľkosť profilu je závislá od typu oceľovej konštrukcie, jej rozponu /šírky/, výšky, zaťaženia a pod. Súčasťou nosných stĺpov sú aj kotviace platne, platne slúžiace na uchytenie stenových pomocných prvkov, zavetrovacích prvkov a konzoly žeriavových dráh. Spoje nosných stĺpov, platní a konzol žeriavových dráh sú nerozoberateľné a sú prevádzané zváraním.
Kotevné prvky /skrutky/ – sú vyrábané z oceľových závitových tyčí bez povrchovej úpravy resp. zo závitových tyčí s povrchovou úpravou FeZn. Typ kotvenia, hĺbka kotvenia, priemer a počet kotevných skrutiek je daný statickým výpočtom.
Strešná priečla resp. priehradový väzník sú vyrábané z valcovaných profilov typu IPE, HEA, HEB, alebo zo zvarovaných profilov. Diagonály priehradových väzníkov sú zväčša tvorené z uzavretých profilov so štvorcovým prierezom. Dimenzie a typ profilov sú dané statickým výpočtom. Súčasťou strešných priečlí a väzníkov sú aj platne slúžiace na uchytenie strešných väzníc a strešných zavetrávacích prvkov. Spoje priečlí, väzníkov a platní sú nerozoberateľné a sú prevádzané zváraním.
Strešné väznice sú v prevažnej miere vyrábané z valcovaných profilov typu U, UPE, UE resp. sú tvorené systémom tenkostenných ohýbaných profilov s povrchovou úpravou FeZn. So strešnými priečlami a väzníkmi sú spojené skrutkami. Voľba typu a dimenzie je daná statickým výpočtom, požadovanou požiarnou odolnosťou atď.
Stenové pomocné prvky pre uchytenie opláštenia a výplní otvorov sú v prevažnej miere vyrábané z valcovaných profilov typu U, UPE, UE, uzatvoreného profilu so štvorhranným prierezom resp. sú tvorené systémov tenkostenných ohýbaných profilov s povrchovou úpravou FeZn. S nosnými stĺpami sú spojené skrutkami.
Strešné a stenové zavetrovacie prvky sú v prevažnej miere vyrábané z valcovaných profilov kruhového resp. štvorhran-ného prierezu a slúžia k stabilizovaniu oceľovej konštrukcie v horizontálnom smere. S nosnými časťami oceľových konštrukcií sú spojené skrutkami.
Prvky nadzemného podlažia sú vyrábané z valcovaných profilov typu IPE, HEA, HEB a pod. a slúžia k vytvoreniu nadzemného podlažia resp. obslužného priestoru. S nosnými časťami konštrukcie sú spojené skrutkami. Ako nášľapná vrstva sa využívajú oceľové podlahové rošty v prevedení FeZn resp. trapézový plech v kombinácii s betónovou zálievkou.

Haly pre autosalóny, Autoservisy, Haly STK z výroby AVG – „máme najlepšie konštrukčné riešenia, vyrábame moderné haly a originálne fasády – sme AVG GROUP jednotka na trhu“

FASÁDY a STRECHY pre autosalóny, predajne motocyklov, autoservisy priamo od AVG GROUP

Fasády z tepelnoizolačných sendvičových panelov AVG

Strešné izolované skladané plášte AVG

Odvetrané predsadené fasády AVG

Fasády z ťahokovu AVG

Fasády z dizajnových hliníkových plechov AVG

PRESKLENÉ FASÁDY

Fasády z hliníkových slnolamov AVG

Presklené fasády AVG

Hliníkové okná a dvere AVG

Presklené steny a priečky AVG

Presklené zábradlia AVG

AUTOSALÓN, MOTOSALÓN, AUTOSERVIS a autoservisy a ich využitie

Autosalóny, motosalóny, predajne a autoservisy, môžu byť navrhnuté s originálnym SYSTÉMOVÝM MEDZIPODLAŽÍM s požadovanými parametrami (rozmer podlažia, požadované zaťaženie, umiestenie, účel využitia).

Interiér predajne vozidiel, motocyklov a príslušenstva môže byť vybavený modernými presklenými stenami, priečkami priamo z našej výroby AVG GROUP, ktoré oddelia priestor kancelárií a miestností.

HALA PRE AUTOSALÓN, MOTOSALÓN, SHOWROOM od AVG GROUP a jej výhody

 • rýchla výstavba haly pre predaj áut, haly pre predaj motoriek
 • nízke náklady na výstavbu autosalónu, motosalónu
 • priestorová flexibilita autopredajne, motopredajne z ocele
 • jednoduchá možnosť dostavby
 • hala pre auto showroom, moto showroom s voliteľným voľným rozponom
 • voliteľný rozmer a tvar haly pre predaj áut a motoriek bez obmedzenia
 • možnosť rýchleho vytvorenia medzipodlažia
 • výška haly pre predaj áut a motocyklov od 3,50 m do 16 m a viac
 • veľkosť haly od 100 m2 do 20.000 m2

Moderný a kvalitný auto - moto showroom od spoločnosti AVG GROUP = „Priestor pre Váš biznis“.

Máme dlhoročné skúsenosti stabilnej domácej spoločnosti AVG GROUP  v oblasti návrhu a výroby oceľových konštrukcií, oceľových hál a fasádnych systémov a vlastnej montáže výrobkov našimi skúsenými pracovníkmi. Kvalitné služby a dodávky našej spoločnosti AVG GROU  sú vyhľadávané investormi, projekčnými a architektonickými kanceláriami ako aj  stavebnými spoločnosťami.

NAŠE SLUŽBY

 • Odborné poradenstvo a konzultácie
 • Návrhy technických riešení
 • Projekty statiky a statické návrhy
 • Výrobné dokumentácie pre oceľové konštrukcie strechy, fasády, hliníkové presklené systémy
 • Vypracovanie technických detailov pre všetky produkty
 • Optimalizácie projekčných návrhov
 • Vlastná montáž

NAŠE PRODUKTY

 • OCEĽOVÉ HALY, MONTOVANÉ HALY
 • HALOVÉ OBJEKTY
 • VÝROBA OCEĽOVÝCH KONŠTRUKCIÍ
 • MODERNÉ ADMINISTRATÍVNE BUDOVY, NADSTAVBY
 • STREŠNÉ A STENOVÉ OPLÁŠTENIA
 • STREŠNÉ SKLADANÉ PLÁŠTE
 • ODVETRANÉ FASÁDY
 • HLINÍKOVÉ KAZETOVÉ FASÁDY
 • DIZAJNOVÉ FASÁDY Z HLINÍKA
 • PRESKLENÉ FASÁDY
 • HLINÍKOVÉ OKNÁ A DVERE
 • INTERIÉROVÉ PRESKLENÉ PRIEČKY A STENY

Plánujete realizovať investíciu do AUTOSALÓNU, PREDAJNE MOTORIEK, PREDAJNE AUTODIELOV alebo PRÍSLUŠENSTVA ?

Pri plánovaní investičného zámeru do AUTOSALÓNU, PREDAJNE MOTORIEK, PREDAJNE AUTODIELOV alebo PRÍSLUŠENSTVA, AUTOSERVISU,  OBCHODNEJ HALY a ešte predtým ako sa začne pripravovať projektová dokumentácia haly, odporúčame využiť všetkým architektom, projektantom, investorom a stavebným spoločnostiam naše skúsenosti a rady.

Spoločne nájdeme najlepšie riešenie pretože naša spoločnosť AVG GROUP – VYRÁBA a NAVRHUJE HALY a OBJEKTY PRE PREDAJ VOZIDIEL, MOTORIEK, AUTODIELOV a PRÍSLUŠENSTVA. . Vieme Vám odporučiť najlepšie a najoptimálnejšie riešenie statiky nosnej konštrukcie oceľovej haly.

Domáci výrobca spoločnosť AVG group, a.s. ponúka spoluprácu pri návrhu a optimalizácii nosnej oceľovej konštrukcii HALY a rôznych objektov.  Vypracujeme pre Vás kvalitnú projektovú dokumentáciu pre získanie stavebného povolanie „časť – statika oceľových konštrukcií a zakladanie stavby“. Pripravíme výrobné dokumentácie, technické a konštrukčné detaily.

AVG GROUP – NAJLEPŠIE RIEŠENIA – VLASTNÁ VÝROBA – VLASTNÁ MONTÁŽ – KVALITNÁ DOKUMENTÁCIA – ZÁRUKA a SERVIS – VÁŠ SPOĽAHLIVÝ PARTNER !

Pripravíme pre Vás auto - moto showroom & autoservis na mieru !