fbpx Skip to main content
search

MODULÁRNY PRESVETLOVACÍ SYSTÉM

Polykarbonátové platne sú vyrobené z vysokokvalitného termoplastického granulátu, ktorý zabezpečuje špičkové mechanické a fyzikálne vlastnosti.

PDF

MODULÁRNY VLNITÝ PANEL

Polykarbonátové platne s vlnami, ohýbané za tepla, kde sa zvyšujú záťažové hodnoty vďaka geometrii oblúku.

PDF

MODULÁRNE PROFILOVANÉ PANELY

Trapézové panely z komôrkového polykarbonátu s výbornými záťažovými vlastnosťami a tepelným prestupom určené na priemyselné presvetlenia.

PDF

VYSOKO IZOLAČNÉ STREŠNÉ PANELY

Rovný panel z komôrkového polykarbonátu, ktorý sa upevňuje na sendvičové panely trapézovými vlnami.

Sú charakteristické pre vysokú hrúbku a štruktúru multistien, ktoré dávajú možnosť realizovať svetlíky v spáde na priemyselných strechách s výborným tepelným prestupom a s výbornými záťažovými vlastnosťami.

Sú ideálne na realizáciu svetlíkov, bez nutnosti použiť podhľad, vďaka svojej transparentnosti, odolnosti a trvanlivosti polykarbonátu.

PDF

MODULÁRNY SAMONOSNÝ SYSTÉM

Polykarbonátové panely z komôrkového polykarbonátu, rovné a oblúkové, ktoré sa spájajú zacvaknutím do špeciálnych NOSNÝCH PROFILOV
z ocele a ukončí sa západkovým profilom z polykarbonátu. Systém je zložený z množstva doplnkov pri aplikovaní na konštrukciu a do otvárateľných rámov.

7 panelov, 2 šírky modulu, 2 typy profilov – rovné a oblúkové, 30 kombinácií. Výborné riešenie pre toho, kto hľadá maximum funkčnosti a estetiky.

PDF