fbpx Skip to main content
search

O nás:

Spoločnosť AVG group pôsobí v stavebnom priemysle v oblasti výroby oceľových konštrukcií pre halové objekty, administratívne budovy, nadstavby, výroby presklených fasád a hliníkových okien a dverí, výroby odvetraných fasád, strešných a stenových opláštení. Naša spoločnosť má pôsobnosť na trhu v Českej republike a to v Prahe, Jihlave, Olomouci a v Slovenskej republike v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach.

Spoločnosť AVG group má výrobný závod s veľkosťou výrobných hál 6500 m2, administratívne priestory 1500 m2 s celkovou rozlohou areálu 22.000 m2. Bezkonkurenčnou výhodou našej spoločnosti AVG group je naše vlastné vnútorné zázemie vo vzájomnej nadväznosti našich dodávok rôznych systémov alebo dodávok našich objektov s vyriešením konštrukčných detailov.

Našim klientom ponúkame zázemie kvalitnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami s veľkým množstvom rôznych vlastných realizácií na celom území Českej a Slovenskej republiky od konzultácií, poradenstva, návrhu a následne výrobu, dodávku a montáž našich produktov a systémov.

logo AVG
Výrobný závod spoločnosti AVG group, a.s. - divízia METICON, a.s.

Kvalita výroby

Kvalitu výroby zabezpečujú pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti návrhu, výroby a montáže oceľových konštrukcií a vysokokvalitných strojných zariadení používaných vo výrobe. Vďaka modernej a špeciálnej výrobnej oblasti sa spoločnosť zaradila medzi najlepšie na trhu.

Úspory nákladov a environmentálny aspekt

S našimi skúsenosťami a know-how pre našich zákazníkov navrhujeme ekonomicky najvýhodnejšie riešenie. Úspory nákladov na budovu sa zvyčajne dosahujú použitím prvkov z ľahkej ocele a opláštenia, aby sa znížili celkové náklady na realizáciu vrátane nákladov na výstavbu objektov.

Rýchlosť procesu výstavby

Výstavba objektu je veľmi rýchla. Výberom oceľovej konštrukcie a opláštenia sa čas medzi začiatkom dodávky a možnosťou využívať objekt značne znižuje.

Objekty je možné využívať

Široký sortiment produktov poskytuje možnosť využitia objektov v oblasti výroby, priemyslu, zábavy a služieb. Architektúra prispôsobila všetky požiadavky možnostiam investorov pre ich najširšie využitie a spokojnosť.

Profesionálne služby

Spoločnosť AVG group, a.s. poskytuje svoje služby a poradenstvo nielen v sídle spoločnosti, ale najčastejšie v sídle u klientov a priamo počas realizácie na stavbe. Obchodníci a a odborní technici vám poradia pri výbere prvkov AVG a odpovedia na všetky vaše otázky.

Jedinečnosť a originalita

Dokonalé estetické a technické riešenia sú neobmedzené – len obmedzeniami vašej fantázie. Jedinečná kombinácia prvkov systému AVG otvorí cestu jedinečnosti a originalite nových riešení v oblasti budov. Stavebné konštrukcie s vysokou pevnosťou, nízkou hmotnosťou a technickou dokonalosťou sú vyvinuté pre modernú architektúru s dôrazom na emócie a estetiku.

VÍZIA

Naším cieľom je realizovať celkové myšlienky našich klientov a ich architektov.

Veríme, že pomocou nepretržitého výskumu a najmodernejších technológií môžeme implementovať najinovatívnejšie koncepčné návrhy s plným rešpektom pre ľudí i životné prostredie.

Či už ide o obklady, strechy, dvere, okná a okenné rámy z ocele, hliníka – využívame celý rad špecializovaných vedomostí a vytvárame individuálne riešenia pre každé pracovné miesto na najvyššej úrovni kvality. S nadšením a skúsenosťami riešime aj tie najťažšie a najkomplexnejšie kovové stavebné úlohy.

Použitie ocele, skla, hliníka a inovatívnych materiálov nám umožňuje realizovať myšlienky najkrajších a vizionárskych dizajnérov s oblými a lineárnymi prvkami nakonfigurovanými v úplnej slobode prejavu.

Rôzne výrobné požiadavky znamenajú, že priemysel musí využívať prispôsobené a predovšetkým flexibilné architektonické formy a štruktúry. Priemyselná budova z ocele ponúka obrovské, dobre osvetlené vnútorné priestory. Môže byť konštruovaná v krátkom čase a ľahko sa premení alebo zväčšuje v súlade s meniacimi sa požiadavkami.

V posledných niekoľkých desaťročiach sa zameranie vzťahu medzi priemyslom a architektúrou presunulo z veľkého a stredného priemyslu. To dokazuje, že pokročilý dizajn nie vždy znamená vysoké náklady. V skutočnosti to môže viesť k väčšej produktivite a efektívnosti.