fbpx Skip to main content
search

Priemyselné zatváracie dvere

Dokové – rampové prístrešie V súčasnosti rampový kryt predstavuje najpružnejšiu koncepciu v dizajne krytov pre nakladacie rampy. Je navrhnutý pre ťahače o šírke 235 a 255 cm. Kombinácia štandardných čelných a bočných závesov na konvenčne pevnom rampovom kryte a pružnej rámovej konštrukcie ponúka štandardné výhody, ako sú: Menšia abrazívnosť a odolnosť voči opotrebovaniu na bočných a čelných lištách. Odpadá potreba nastavenia pružín a nehrozí poškodenie nárazníkov. Nedochádza k zlomeniu drevených bočných rámov v dôsledku náhodného nárazu vozidla. Zariadenie pracuje v úzkych priestoroch. Nižšie náklady na inštaláciu. Predĺžená životnosť. Ak sa vozidlo vychýli, kryt sa sám navráti do plne rozšírenej polohy a je tak pripravený, aby sa vozidlo mohlo znovu správne umiestniť. Ide o náš model s celistvou čelnou stranou a bočnými závesmi, špeciálne tkaným dvojitým polyesterovým spevnením, ktoré uľahčuje dosiahnuť „pružnosť“ úkonov v styku s ťahačom, bez švíkov, spojov alebo závesových podpier. Teplotný rozsah od –35 °C do +60 °C.

PDF

Rýchlorolovacie brány

Otvoria a zavrú sa už za 2,2 sekundy a umožňujú prevádzku a pohyb tovarov bez prerušenia 24 hodín denne. Bránu možno naprogramovať tak, aby fungovala pri rýchlostiach až do 100 …?? (2,54m2) za sekundu. Brána je odolná voči chemickým vplyvom a ostrým predmetom. Ideálna na využitie v interiéri, ako aj v exteriéri. Pneumatická bezpečnostná hrana zaisťuje spätný chod brány po dotyku. Bočné rámy s nízkym profilom, určené do záťažového prostredia nekorodujú, dajú sa demontovať a ľahko čistiť. Záruka na dvere s vyvažovacími/ torznými pružinami je celých 5 rokov. Všetky ostatné mechanické a elektrické súčasti sú kompletne chránené proti poruchám materiálu i vyhotovenia celý 1 rok.

PDF

Rýchlonavíjacie brány

Sú optimálnym riešením pre rýchly prechod cez dverový priestor. Navrhnuté sú pre miesta s veľkou frekvenciou pohybu, v obchodných a priemyselných priestoroch, ako aj v chladiarňach. Rýchlonavíjacia brána je účinnou bariérou proti úniku tepla aj proti hluku, čím sa zvyšuje produktivita práce a pohodlie zamestnancov. Všetky navíjacie brány sú vybavené štandardnými bezpečnostnými prvkami na ochranu proti zraneniu. Sú rýchle, prakticky si nevyžadujú žiadnu údržbu, šetria čas, peniaze, prispievajú k menšiemu stresu, sú spoľahlivé. Je to jednoduchý a dômyselný vyvažovací a pružinový systém.

PDF

Lamelové dvere z pvc

Dodávajú sa buď s pozinkovaným inštalačným materiálom alebo s materiálom z nehrdzavejúcej ocele. Lamelové dvere a pásy z PVC sú lacným spôsobom ako ušetriť energiu, poskytnúť bezpečnosť, zlepšiť komfort zamestnancov a minimalizovať prievan cez všetky typy otvorených dverových vchodov. Sú vyrobené z vysoko kvalitného vinylového materiálu a dajú sa prispôsobiť požiadavkám zákazníka použitím rôznej šírky a hrúbky pásov a textúry, ako aj vybrať vhodný materiál pre rôzne teplotné rozsahy. Každý PVC materiál je prispôsobený tak, aby vyhovoval aj požiadavkám na kontakt s potravinárskymi a mliečnymi výrobkami, ako aj s mäsom a hydinou. A čo je najlepšie, škála rozmerov a dizajnu výrobkov z PVC je taká široká, ako si len viete predstaviť. Nech je už vaša požiadavka akákoľvek, vždy máme lamelové dvere z PVC, ktoré sa vám budú práve hodiť.

PDF

Izolačné sekciové brány

Technológia, ktorú sme vyvinuli na konštrukciu izolačných chladničkových dverí sme preniesli aj na izolačné sekciové brány, čím sa docielila predtým nemysliteľná úspora energie vďaka dosiahnutému nízkemu koeficientu tepelnej priepustnosti (K = 0,338 W m2 °C). Lamely, z ktorých sa brána skladá sú vyrobené vypeňovaním, pri ktorom polyuretánová živica vstrekovaná za horúca a pod tlakom dokonale priľne na vonkajší plášť (pozinkovaný alebo hliníkový), takže s ním tvorí jeden celok. Na požiadanie je možné dodať bránu s bránovým otvorom alebo s celými presklenými časťami. V závislosti od typu lamely nad bránou existujú rôzne systémy na zdvíhanie brány. Všetky typy sekciových brán AVG sú dokonale vyvážené a dajú sa ľahko ručne ovládať. Motorový pohon sa odporúča vtedy, ak si otvorenie dverí vyžaduje viac úkonov. Sekciové dvere je dokonca možné vybaviť aj malými kĺbovými obslužnými dverami otvárajúcimi sa smerom von.

PDF