fbpx Skip to main content
search

Priestorové hliníkové fasády AVG ponúkajú originálne riešenie architektúry objektov. Originálne fasády spĺňajú náročné požiadavky zákazníkov s odkazom na moderný dizajn.

Priestorové fasády AVG sú vyrobené z kvalitných hliníkových materiálov, ktorými môžu byť kompozitné materiály ACP alebo hliníkové plechy s rôznou povrchovou úpravou. Ich návrh a prevedenie alebo rozmerové parametre môžu byť upravené podľa požiadavky zákazníka a môžu byť prispôsobené objektu.

Priestorové hliníkové fasády AVG dokážu premeniť objekt, na objekt s nezabudnuteľnou originalitou. Kvalita hliníkových materiálov predurčuje, že hliníkové fasády budú dlhé obdobie plniť aj svoju vysokú užívateľskú hodnotu.

NÁVRH PRIESTOROVÝCH KAZETOVÝCH FASÁD AVG ZAPRACOVANÝ DO PROJEKTOVÉHO RIEŠENIA

Originálne riešenie objektov PRIESTOROVÝMI HLINÍKOVÝMI FASÁDAMI AVG nie je limitované modulovou radou fasádnych kaziet. Takýmto individuálnym riešením je možné zvoliť veľkosť, rozmer, hĺbku podľa potreby tak, aby fasáda objektu získala nadčasový vzhľad.
Návrh priestorových hliníkových fasád AVG sa rieši individuálnym prístupom obchodno-technického oddelenia AVG, investora , architekta alebo projektanta tak, aby bola splnená požiadavka originálneho návrhu.
Po odsúhlasení návrhu riešenia priestorovej hliníkovej fasády bude vypracovaná technická dokumentácia.

MATERIÁL
Na výrobu priestorových fasád AVG sa používajú kvalitné materiály z hliníka, ktoré sú povrchovo upravené v rôznej farebnej škále a štruktúre povrchov.

odvetrané fasády požiarna odolnosť
odvetraná fasáda

PRIESTOROVÉ POHĽADY

odvetrané fasády priestorové

POHĽAD ZÁPADNÝ

odvetrané fasády priestorové

POHĽAD JUŽNÝ

odvetrané fasády priestorové

POHĽAD VÝCHODNÝ

odvetrané hliníkové fasády

FOTOGRAFIE REALIZÁCIÍ PRIESTOROVÝCH KAZETOVÝCH FASÁD

odvetrané fasády
odvetrané hliníkové fasády