fbpx Skip to main content
search

MONTOVANÁ HALA AVG | MONTOVANÁ STAVBA AVG

MONTOVANÁ HALA AVG | MONTOVANÁ STAVBA Z OCELE AVG – rýchla a ekonomická výstavba hál a obchodno-administratívnych montovaných budov.

Montovaná hala AVG, montovaná stavba z ocele AVG je v súčasnosti trendom v kvalite, rýchlosti a hospodárne výhodnej výstavbe. Výstavba montovanej haly a výstavba montovanej stavby je najlepšie riešenie, ktoré je výhodnejšie ako klasické murované a betónové haly a objekty.

its very easy

Čo by ste mali vedieť, skôr ako začnete výstavbu takejto montovanej haly alebo montovanej budovy?

Využitie montovanej haly a montovanej budovy

Pred plánovaním investície do montovanej haly alebo montovanej budovy je potrebné posúdiť základný účel využívania objektov, ale určite aj možnosť ich využitia vo vzdialenejšej budúcnosti. Najlepšie rady a skúsenosti pri takomto plánovaní dlhodobého využívania haly a objektu vám poskytne výrobca hál a montovaných stavieb, ktorý dokonale pozná vlastný stavebný systém, ale aj skúsenosti z množstva realizácií pre rôzne účely využitia montovaných hál a montovaných stavieb. Montovaná oceľová hala na mieru a montovaná stavba z ocele od výrobcu hál a budov AVG, môže pri správnom projektovaní a zadaní, jednoducho a rýchlo zmeniť budúci účel využitia.

Oceľová konštrukcia montovanej haly a montovanej stavby

Kvalitné a moderné montované haly AVG a originálne montované stavby AVG sa vyrábajú z vysokokvalitnej pevnej ocele. Oceľové konštrukcie hál a montovaných stavieb AVG majú vynikajúce vlastnosti, ktoré sú hlavne pevnosť, pružnosť, nízka hmotnosť a vynikajúca tvárnosť. Statická pevnosť oceľových konštrukcií AVG a ich tvárnosť, umožňujú realizovať bez obmedzení montované oceľové haly a montované stavby AVG  jednoducho, rýchlo, bezpečne a hospodárne a to pre akékoľvek využitie.

Oceľové konštrukcie AVG pre výrobu všetkých hál AVG SYSTEM a montovaných stavieb AVG sú vyrobené v certifikovanej výrobe AVG podľa prísnych noriem z riadnych poctivých oceľových profilov, ktoré majú skutočnú hodnotu. Aj preto sa práve väčšina zákazníkov rozhodne investovať do poriadnej oceľovej haly alebo montovanej stavby z kvalitnej a pevnej ocele z certifikovanej výroby AVG GROUP.

Pozor však na „oceľové haly a montované budovy“ zo super ľahkých tenkostenných profilov. Hrúbka steny „tenkých profilov“ hlavných nosných stĺpov a strešných väzníkov týchto hál a objektov môže mať len hrúbku „0,80 – 3,50 mm“ ! Toto nie sú oceľové haly a skôr haly z plechovej konštrukcie. Pri takejto hale a takomto objekte nie je jednoduché zmeniť  napríklad budúci účel využitia. Problém môže byť aj zrealizovať medzipodlažie dovnútra haly alebo budovy, zabezpečiť úsporne požiarnu ochranu, osadiť nové dvere, okná, fasády alebo zrealizovať jednoduchú dostavbu, prístavbu a nadstavbu. Z praxe môže byť napríklad problém osadenie aj fotovoltaických panelov na strechu. Tiež je potrebné upriamiť pozornosť na skutočnosť, že vlastník takejto „plechovej haly“ z tenkých profilov bude možno musieť zo strechy zhadzovať prípadný sneh, ktorý začne padať v zimnej kalamite. Treba uviesť, že takéto haly a stavby majú následne po realizácii aj nižšiu znaleckú a trhovú hodnotu, ktorá môže byť nižšia aj o 40%.

Montovaná hala AVG | Montovaná stavba AVG | Originálny a funkčný dizajn

Okrem oceľovej konštrukcie haly AVG a montovanej stavby AVG sa na kvalite skutočne originálnej haly AVG podieľajú aj strešné a fasádne systémy. AVG SYSTEM ponúka pre rôzny účel využitia montovaných oceľových hál a montovaných stavieb rôzne strešné a fasádne systémy. AVG vám vždy odporučí a poradí nájsť vhodné riešenie pre opláštenie haly podľa jej využitia.  Originálny, moderný a funkčný dizajn montovaných hál AVG a montovaných stavieb však môžete zvýrazniť aj dizajnovými vysokokvalitnými fasádami priamo z našej výroby AVG. Priamo vo výrobe AVG si môžete pre vašu oceľovú montovanú halu  alebo montovanú stavbu AVG objednať kvalitné hliníkové fasády, hliníkové okná a dvere, presklené fasády, rôzne prevetrávané fasády, fasády z dizajnových profilov a dielcov alebo interiérové presklené priečky a steny.

VÝBER FASÁD A STRIECH pre haly z ocele, stavby z ocele, budovy AVG SYSTEM

Strešné izolované skladané plášte AVG

Fasády z tepelnoizolačných sendvičových panelov AVG

Odvetrané predsadené fasády AVG

Fasády z ťahokovu AVG

Fasády z dizajnových hliníkových plechov AVG

PRESKLENÉ FASÁDY

Fasády z hliníkových slnolamov AVG

Presklené fasády AVG
(klasické, pološtrukturálne, štrukturálne)

Hliníkové okná a dvere AVG

Presklené steny a priečky AVG

Presklené zábradlia AVG

Montované haly AVG a montované stavby AVG - na tisíc spôsobov

Žiadne dispozičné a tvarové obmedzenia originálnej certifikovanej modernej montovanej haly AVG a montovanej stavby AVG. K originálnej hale AVG a montovanej stavbe AVG vám môžeme navrhnúť a pripraviť najlepší projekt statiky haly od našich autorizovaných statikov. Riešenie pripravia tak, aby nebol žiadny problém s napojením materiálov pre opláštenie haly a objektu, presklené fasády, okná, dvere a podobne.  Originálne a certifikované oceľové haly AVG a montované stavby AVG priamo od výrobcu hál AVG GROUP sa využívajú ako výrobná hala, skladovacia hala, montážna hala, poľnohospodárska hala, hala pre chov zvierat, potravinárska hala, chladiarenská a mraziarenská hala, športová hala, telocvičňa, plaváreň,  hokejová hala, zimný štadión, jazdecká hala, hala pre parkour (parkúr), hangár pre lietadlo, hangár pre loď, autosalón, predajňa motoriek, hala pre autoservis, hala pre obchod, hala pre obchodné centrum, viacpodlažná hala, administratívna budova, kancelárska budova. Haly a budovy od AVG GROUP pripravíme pre vás „na tisíc spôsobov“.

AXONOMETRIA
VÝROBNEJ HALY »

VÝROBNÁ  HALA

AXONOMETRIA SKLADOVACEJ HALY »

SKLADOVACIA HALA

AXONOMETRIA POĽNOHOSPODÁRSKEJ HALY »

POĽNOHOSPODÁRSKA HALA

AXONOMETRIA POTRAVINÁRSKEJ HALY »

POTRAVINÁRSKA HALA

AXONOMETRIA OBCHODNÉHO CENTRA »

OBCHODNÉ CENTRUM

AXONOMETRIA
HALY PRE AUTOSALÓNY »

HALA PRE AUTOSALÓN

Vždy odporúčame staviť na domáceho certifikovaného výrobcu hál AVG a moderných systémov vzhľadom a kvalitu výroby a riešení, projektových a realizačných skúseností z množstva rôznych realizácií.

Pripravíme pre Vás montovanú halu alebo montovanú budovu podľa Vašich požiadaviek!