fbpx Skip to main content
search

PERFOROVANÉ FASÁDY AVG

perforovane fasady 2

Perforované fasády AVG ponúkajú budovám, domom a multifunkčným halám nezameniteľný vzhľad. Perforovaná fasáda AVG je súčasťou mnohých moderných stavieb u nás a v zahraničí.

Fasády z dierovaných plechov AVG sa stali neoddeliteľným prvkom nadčasovej architektúry. Dierované plechy pre fasády AVG v najvyššej materiálovej kvalite garantujú projektovým riešeniam okrem dizajnu aj dlhú životnosť na veľa rokov.

Moderné perforované fasády AVG – originálny dizajn

Dizajnové plechy pre fasády AVG sú vyrobené z najkvalitnejších kovových materiálov. Perforované fasády AVG z kvalitného kovu sú vyrobené najčastejšie z hliníkových alebo oceľových plechov. AVG fasády z dierovaných plechov môžu byť vyrobené aj z titanzinkových, nerezových, mosadzných alebo medených plechov.

Dierované plechy pre fasády AVG môžu mať rôznu tvarovú profiláciu a voliteľnú perforáciu. Technické a dizajnové prevedenie plechov pre perforované fasády AVG ponúka projektovým riešeniam originálny dizajn. Fasády z dierovaných plechov AVG môžu mať aj rôzne farebné prevedenie, ktoré umožňuje investorom, projektantom a architektom vytvoriť zaujímavé riešenie. Dierované plechy a profily AVG je možné využiť aj pre rôzne prvky a obklady interiérových stien alebo podhľadov.

 

 

Moderné fasády 100% originál AVG – ORIGINÁLNE RIEŠENIA PRE MALÉ A VEĽKÉ PROJEKTY“

Trendy v modernej architektúre


Súčasnosť vyžaduje výnimočné riešenia. Posledných 40 rokov sa výrazne mení spôsob výstavby budov, domom a rôznych multifunkčných hál. Tieto zmeny sú výrazné najmä vo vyspelých krajinách západnej Európy a ďalších vyspelých krajín sveta. Do výstavby rýchlo vstupujú materiály ako napríklad oceľ, hliník a sklo. Požiadavky investorov a architektov z vyspelých krajín sa opierajú najmä o originálny architektonický vzhľad a jeho udržateľnosť, technickú kvalitu prevedenia, dlhú životnosť a minimálne náklady na údržbu. Všetky tieto požiadavky spĺňajú najme kovové fasády, čo sa rýchlo prejaví pri výstavbe moderných budov. Rýchli nástupný trend kovových fasád v modernej architektúre je vidieť najme pri všetkých výškových budovách a mrakodrapoch. Následne sa kovové fasády začínajú výrazne používať aj pri výstavbe stredných a malých budov, domov, obchodných centier alebo hál.

Väčšina rozumných investorov a architektov si uvedomuje, že originálny dizajn a nadčasovú architektúru s najvyššou kvalitou je možné dosiahnuť s použitím kovových fasád v rôznom prevedení a úprave. Perforované fasády, dierované plechy pre fasády AVG ponúkajú všetky požiadavky na trendy v modernej architektúre.

 

Perforované dizajnové fasády AVG – dokonalé riešenia pre výnimočné projekty

Dizajnové plechy pre fasády AVG


Dizajnové plechy pre fasády a perforované fasády AVG sú vyrábané vo výrobnom závode AVG GROUP na moderných strojných technológiách a zariadeniach CNC. Presnosť a kvalita výrobných strojných technológií používané pre fasády z dierovaných plechov, dizajnové plechy pre fasády určujú aj celkové finálne riešenie týchto prvkov v ich detailoch. AVG perforovaná fasáda a dierované plechy pre fasády majú stavebné detaily vyhotovené v dokonalej presnosti.

Aj preto vysokú kvalitu perforovaných kovových fasád AVG objavíte v detailoch rohov, kútov, ostení nadpraží, nároží ako aj prepojeniach fasády na ďalšie nadväzujúce konštrukcie.

Žiadne iné fasády nemajú takú konštrukčnú presnosť v detailoch ako moderné kovové fasády AVG. Pre všetky tieto dôležité charakterové vlastnosti sa väčšina úspešných a známych architektov, projektantov a investorov rozhodne pre modernú kovovú fasádu alebo perforovanú fasádu AVG.

 

Perforované fasády AVG – 100% ORIGINAL & QUALITY a ich výhody

Dizajnové plechy pre fasády a príslušenstvo je vyrobené z kvalitných hliníkových a oceľových plechov

Hliník a oceľ je fasádnym materiálom 21. storočia

Originalita, dokonalosť a jedinečnosť, dlhá životnosť a vysoká kvalita

Povrchová úprava perforovaných fasád v najvyššej kvalite so širokou ponukou farieb

Voliteľné rozmery fasádnych dizajnových a dierovaných plechov (šírka x dĺžka x hĺbka x tvar)

Výroba perforovaných a dizajnových plechov a panelov aj v  nepravidelných rozmeroch

Nízka hmotnosť a vysoká pevnosť dizajnových a perforovaných fasád

Rôzne farebné prevedenia aj pre malé množstvá

Presnosť v detailoch kovových fasád (presné rohy, nárožia presné rohy, ostenia, nadpražia, nárožia a prepojenia fasády na iné konštrukcie)

Vypracovanie kompletnej technickej, konštrukčnej a výrobnej dokumentácie

Odborná montáž

KTO SME?


AVG GROUP je známym výrobcom moderných multifunkčných oceľových hál, montovaných budov a fasádnych systémov. Oceľové haly, montované haly AVG a moderné fasádne systémy (hliníkové okná, hliníkové dvere, protipožiarne okná a dvere, presklené fasády, hliníkové slnolami, dizajnové profily) vyrábame v certifikovanom závode AVG.

Oceľová montovaná hala AVG, haly na mieru,  oceľové konštrukcie (výroba oceľových konštrukcií, oceľové väzníky, priehradové väzníky, oceľové haly) a fasádne systémy sú overené tradíciou výroby a dodávkami pre zákazníkov na Slovensku, Česku, Rakúsku, Poľsku, Nemecku a Francúzsku. AVG GROUP ponúka kvalitné riešenia a služby, certifikovanú výrobu, záručný a pozáručný servis.

NEZABÚDAJTE : VŠETKO JE O DETAILOCH! A preto sa radšej obráťte na odbornú a overenú spoločnosť AVG GROUP so stabilným zázemím a skúsenosťami.