fbpx Skip to main content
search

OCEĽOVÉ HALY A MONTOVANÉ OCEĽOVÉ BUDOVY

oceľová monotvaná hala stk
AVG oceľové haly a montované oceľové budovy sú navrhnuté a vyrobené vo výrobnom závode AVG GROUP. Originál montovaná budova a oceľová hala 100% AVG má multifunkčné využitie a certifikovanú kvalitu. Garancia najväčšieho domáceho výrobcu halových objektov AVG je znakom toho, že multifunkčné oceľové haly a budovy využívajú zákazníci k plnej spokojnosti na Slovensku, Česku, Rakúsku, Poľsku, Francúzsku a Nemecku.

Návrhy a technické riešenia pre oceľové haly a montované oceľové budovy AVG

Návrhy a technické riešenia pre oceľové haly a montované oceľové budovy AVG zohľadňujú vždy ich budúce využitie a požadované parametre. Konštrukčné a statické schémy pre multifunkčné oceľové haly AVG a budovy sú navrhnuté moderným softvérom vždy optimálne a ekonomicky. Oceľová hala 100% AVG a montovaná budova môže mať aj niekoľko nadzemných podlaží alebo vstavaných plošín. Tieto je možné využiť  ako priestory pre obchod, kancelárie, sociálne zázemie, technické miestnosti alebo aj ako priestor pre umiestnenie technológií.

Oceľová hala 100% AVG a montovaná budova môže mať voliteľný tvar a rozmer. Multifunkčné haly AVG môžu mať šírku od 6 m do 60 m, dĺžku od 12 m do 300 m alebo výšku od 3m do 15 m. Montovaná budova AVG môže mať voliteľnú šírku, dĺžku, výšku a počet poschodí.

Oceľové haly a montované oceľové budovy AVG môžu mať priemyselný alebo moderný dizajn. Výrobca AVG GROUP ponúka rôzne systémové strešné a fasádne systémy, ktoré ponúkajú veľký výber možností. Výroba oceľových konštrukcií a fasádnych systémov pre multifunkčné oceľové haly a montované budovy  ponúka najvyššiu zaručenú kvalitu a tradíciu značky AVG GROUP.

100% ORIGINÁL HALY A BUDOVY AVG DODÁVAME A VYRÁBAME PRE MALÉ a VEĽKÉ PROJEKTY

Výstavba haly AVG

Výstavba haly AVG alebo montovanej budovy je ekonomicky výhodná. Multifunkčné oceľové haly AVG a montované budovy AVG sú konštrukčne navrhnuté tak, aby stavba haly bola rýchla a bezpečná. Konštrukcia haly a budovy má presné profily, ktoré sú spájané medzi sebou skrutkovými spojmi. Rýchla výstavba haly alebo budovy ponúka množstvo úspor. Kvalitné strešné a stenové opláštenie sú vyrobené ako prefabrikované celky alebo časti. Toto taktiež umožňuje efektívne znížiť náklady na stavbu haly. AVG GROUP ponúka systémy s vypracovanými technickými detailami. Stavba haly alebo budovy AVG v najvyššej kvalite realizácie zaručí zákazníkom  dlhú životnosť a nízke náklady na údržbu takejto investície.

AVG OCEĽOVÉ HALY A MODERNÉ BUDOVY – „JEDNOTKA NA TRHU“

Cena haly AVG ONLINE

Cena haly AVG v základnom systémovom prevedení? Výrobca AVG ponúka aj lacné haly už v základnom systémovom prevedení RWSI alebo RWSU. Lacná hala AVG 100% ORIGINÁL je vhodná pre rôzne využitie. Cena haly AVG je k dispozícii online cez konfigurátor hál na internetovej web stránke www.montovanehaly.expert

Lacná hala AVG typ RWSI alebo RWSU je v základnom prevedení k dispozícii v šírke 6m, 8m, 12m a 16m/  výška 4m, 6m/ dĺžka od 12m do 80m. Výhodná cena haly AVG ponúka garantovanú systémovú kvalitu značky AVG a multifunkčné využitie.

Oceľové haly a montované oceľové budovy AVG a ich využitie

Potrebujete kvalitný priestor? Multifunkčné oceľové haly AVG ponúkajú priestor pre skladovanie, výrobu, obchod, šport, poľnohospodárstvo, potravinárstvo, servis a veľa ďalších možností. Montovaná budova AVG vám zas ponúkne kvalitný priestor pre obchod, predajňu, kanceláriu alebo aj bývanie. Najlepšie haly AVG sú vyhľadávané a obľúbené pre svoje jedinečné vlastnosti a originálny vzhľad.

zimné štadióny
hokejové haly
tenisové haly
basketbalové a volejbalové haly
futbalové haly
lezecké  haly
haly pre posilňovne a telocvične

 

haly pre wellnes
haly pre plavárne
haly pre predaj potravín
haly pre predaj stavebného materiálu
haly pre chov zvierat
haly pre skladovanie úrody
haly pre skladovanie poľnohospodárskej techniky
haly pre spracovanie zeleniny
objekt pre reštauráciu, kaviareň, bar
haly pre zábavné a relaxačné aktivity
budovy pre ubytovanie

AVG HALY A BUDOVY – „VYRÁBAME NA 1000 SPȎSOBOV“

AVG HALY A BUDOVY | VZHĽAD A DIZAJN

NEZABÚDAJTE NA BUDÚCNOSŤ!  Multifunkčné oceľové haly AVG a budovy s priemyselným vzhľadom alebo originálnym jedinečným dizajnom. Vyberte si. Vzhľad a dizajn AVG haly a budovy je voliteľný. AVG multifunkčné oceľové haly a budovy môžu vyzerať „trendy“ a nadčasovo. ORIGINÁLNY DIZAJN A VZHĽAD PRE BUDÚCNOSŤ ponúka pre haly a budovy výrobca AVG GROUP. Väčšina súčasných zákazníkov chce, aby ich haly a budovy vyzerali nadčasovo a moderne aj o niekoľko rokov.

V našej výrobe AVG GROUP vyrábame kvalitné a moderné presklené fasády (klasické, pološtrukturálne, štrukturálne), hliníkové kazetové fasády, hliníkové okná, hliníkové dvere, odvetrané fasády, interiérové priečky zo skla, hliníkové slnolamy, protipožiarne okná a protipožiarne dvere. Pre špeciálne  požiadavky zákazníkov a architektov vieme navrhnúť individuálne riešenia pre oceľové konštrukcie, oceľové väzníky, oceľové priehradové väzníky, pomocné oceľové konštrukcie, ktoré môžu zvýšiť originálny a jedinečný vzhľad modernej multifunkčnej oceľovej haly alebo budovy.

AVG GROUP – dodávame a vyrábame HALY a BUDOVY NA TISÍC SPÔSOBOV so zaručeným úspechom realizácie, očakávaným výsledkom a dlhou životnosťou našich originálnych a moderných objektov. Sme jednotka na trhu. 100% ORIGINÁL & QUALITY
Sme jednotka na trhu.

logo AVG