fbpx Skip to main content
search

AVG fasádny a interiérový systém je opláštenie, obklad tvorené systémom laminátových panelov rôznych rozmerov a farebnej škály, upevnených na nosný rám (pomocnú konštrukciu), ktorý môže byť aplikovaný na akúkoľvek existujúcu stenu.
Dosiahnutý estetický efekt modernej laminátovej fasády
a interiéru AVG spĺňa vysoké požiadavky architektúry stavieb
s originálnym dizajnom viacerých variácií a obmien.

Laminátové panely (HPL) dovoľujú vytvárať rôzne tvary opláštenia, obkladov moderných architektonických fasád a interiérov. Ich kvalita a prevedenie vyzdvihuje celkový vzhľad fasády a interiérov objektov s jemnými spojmi panelov pomocou efektu ich kladenia
v horizontálnom aj vertikálnom smere.

Možnosť prevedenia laminátového fasádneho systému AVG odsadeného od steny, umožňuje dosiahnuť určitý druh odvetranej (ventilovanej) fasády a zvýrazniť architektonický vzhľad objektu bez vnútorných zásahov, aj vďaka jednoduchému upevneniu laminátových panelov (HPL) na pomocnú nosnú konštrukciu, ktorej výhodou je presná a rýchla montáž.

Systém odvetranej (ventilovanej) fasády a interiérovej aplikácie obkladu AVG je navrhnutý ako optimálne a konštruktívne riešenie modernej obkladovej technológie.

Fasádne a interiérové panely sú špeciálne navrhnuté a vyrobené
z vysokopevnostného neporézneho kompaktného laminátu (HPL).
Fasádny a interiérový systém je vhodný pre modernú architektúru budov, výškových stavieb ako aj rekonštruovaných objektov.
Laminátové kompaktné fasády AVG sú odolné voči silným nárazom vetra, atmosferickým vplyvom, mechanickému poškodeniu. Laminátové panely môžu byť aplikované na budovy vo vertikálnom alebo v horizontálnom smere prípadne kombinovane.
Na budovy môžu byť osadené aj veľkorozmerové panely, ktoré zvýšia originalitu a estetickú hodnotu fasády alebo celej budovy.

Systém odvetranej (ventilovanej) fasády AVG je navrhnutý ako optimálne a konštruktívne riešenie modernej obkladovej technológie.

Fasádne kazety AVG, ktoré sú špeciálne navrhnuté sú vyrobené z alumíniových kompozitných materiálov (ACP).
Fasádny systém je vhodný pre modernú architektúru budov, výškových stavieb ako aj rekonštruovaných objektov.
Alumíniové kompozitné kazetové fasády AVG sú odolné voči silným nárazom vetra a atmosferickým vplyvom. Fasádne kazety môžu byť aplikované na budovy vo vertikálnom, alebo v horizontálnom smere, prípadne kombinovane.
Na budovy môžu byť osadené aj veľkorozmerové kazety, ktoré zvýšia originalitu a estetickú hodnotu fasády alebo celej budovy.

SPÔSOB KLADENIA OBKLADOV AVG

VERTIKÁLNE KLADENIE

HORIZONTÁLNE KLADENIE

DIAGONÁLNE KLADENIE

KOMBINOVANÉ KLADENIE

Rozmery fasádnych kaziet AVG